И + IP регистратор ADM-88V SuperHD V6.0

И + IP регистратор ADM-88V SuperHD V6.0

И + IP регистратор ADM-88V SuperHD V6.0 ##от компании## Мир техники - ##фото## 1
2 680 ₴
Нет в наличии

Описание

До 8-ми відеокамер з роздільною здатністю 5.0M-N. Пристрій проводить одночасно запис по всіх каналах спостереження в режимі реального часу. Чотири режими запису: постійна, по тривозі, за рухом або розкладом - надають можливість налаштувати систему відеоспостереження під певні завдання в кожний окремий проміжок часу. Передбачено резервне копіювання на носії USB. H.265 - високоефективна технологія відеостиснення, яка дозволяє без втрати якості зображення стискати відео з дуже високою роздільною здатністю до мінімального розміру, що суттєво економить місце на жорсткому диску. Також до цього відеореєстратора Ви можете підключати жорсткий диск обсягом до 8 Тб. Керувати мережею можна з будь-якого куточка світу. Сучасне програмне забезпечення включає зручний конфігуратор та систему моніторингу CMS. Мережевий інтерфейс Ethernet 10/100Base-T забезпечує захищене надійне з'єднання з оптимальною швидкістю передачі даних, максимальне значення якої досягає 100 Мбіт/с. Ця модель обладнана аудіо входом та аудіо виходом для запису та відтворення звуку.

Основні характеристики Кількість відеокамер, що підключаються: 8 AHD або аналогових камери Запис: 8x5.0M-N@12, 8x4.0M-N@12, 8xAHD-H@15

Гібридний режим роботи: 8x5M-N@12+4x2Mp@25.

Аудіо входи/виходи: 1 канал RCA/1 канал RCA. Для запису звуку передбачено 1 аудіовхід (AUDIO IN) та для відтворення записаної аудіоінформації передбачено 1 аудіовихід (AUDIO OUT)

Відео виходи: 1xVGA, 1xHDMI

HDD, що підтримується (в комплект не входить): 1хSATA HDD ≤ 8Tb.

Мережевий інтерфейс: Ethernet 10/100Base-T

Спосіб управління: USB миша, пульт ДУ

Робоча температура: 0 - +55 °C

Габарити: 210х200х49 мм, 900 г

Матеріал корпусу: Пластик

Додаткові переваги: -- Підтримка форматів AHD/TVI/CVI/CVBS/IP

-- Підтримка ONVIF 2.4+

-- Підтримка мобільного моніторингу: iOS & Android

-- Можливість роботи з Partizan Cloud Storage

-- Віддалений доступ до пристрою за допомогою Partizan MAC

- 3 роки гарантії